Web Tasarımı

  1. Asre Digital
  2. chevron_right
  3. Web Tasarımı

İŞLEVSEL VE KREATİF

Tasarım ve dijital pazarlama ekibimizin ortak çalışmasıyla, kullanıcılarınızın keyif alacakları bir kullanıcı deneyimi oluşturuyoruz. İnternet sitenizin istediğiniz bölümlerini, istediğiniz zamanda güncelleyebilmenizi sağlayan pratik kullanımlı içerik yönetim sistemleri geliştiriyoruz.

SON TEKNOLOJİLER

İnternet sitenizin istediğiniz bölümlerini, istediğiniz zamanda güncelleyebilmenizi sağlayan pratik kullanımlı içerik yönetim sistemleri geliştiriyoruz. Web sitenizin her zaman güncel kalmasının marka/firma imajının doğrulanması ve site ziyaretcileri üzerinde yaratacağı pozitif etki açısından çok önemli olduğunu biliyoruz

KURUMSAL SİTELER

Asre Digital Ajansı olarak kurumsal web sitelerini modern,özgün web tasarım trendlerine uygun şekilde tasarlayıp yayına almaktayız. Kurumsal web siteleri bir firmanın,şirketin ön yüzünü internet dünyasında ilk tanıtımını yapan sayfalardır.Qaremedia eşsiz tasarım anlayışı ile projenizi özenle ve titizliklikle hazırlayıp yayına almaktadır.

Kurumsal Web Siteleri

İşletmenizi daha kurumsal ve çağın gereklerine uygun şekilde temsil etmek için tercih edeceğiniz site tasarımları, reklam ajansımız tarafından, profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Yalnızca referans varlığınızın ötesinde kurumsal web tasarımı; bir iş fırsatının profesyonel tanıtımını yaparken, müşteri ve ziyaretçilerle ilişki kurmanın da en önemli yollarından birisidir.
Kurumsal siteler;
• Kullanıcılara, hizmet ve ürünler hakkında bilgi verir.
• Hizmetler ve sadakati teşvik edici yenilikler ve özel teklifler sunulur.
• Şirket yapısının küresel anlamda odaklanmasını sağlar.
Web sitelerinde kurumsallık; güveni artırırken, müşteriye itibar aşılaması yapar. Firmanızın ölçe düzeyini temsil eder. Böylece işin büyük ve başarılı olduğu, ilk bakışta anlaşılır.

Kişisel Web Tasarımları

İşinizi kurmak ve hedef kitlenize bir adım daha yaklaşmak için tercih edeceğiniz bireysel web tasarım, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamalıdır. Küçük bir işletme ya da bireysel de olsa bir web sitesinde ana sayfa markanın yüzünü temsil eder. Bu yüzden marka itibarınızı oluşturmak için, ana sayfa tasarımı önem kazanır.
Bir ana sayfa birçok farklı şekilde olabilir. Ana sayfa tasarımı yaparken; sayfanın amacı, site ziyaretçileri için ana gezinme ve ilgi noktası olacağı için, dikkatli hazırlanmalıdır. Markanızın rengi, dokusu, grafikleri, içerikleri profesyonel şekilde reklam ajansımız tarafından, profesyonel grafikerlerimiz ve tasarımcılarımız tarafından tasarlanır.

Blog Site Tasarımları

Bir blog sitesi; güncel makalelerden, fotoğraflardan, videolardan oluşur. Gündelik ve kişisel deneyimlerin anlatıldığı sitelerdir. Blog sitelerinde içeriklerin özgün olması, yepyeni bilgilerin bulunması, en güncel video ve fotoğraflar, sitenin başarısını daha da artırır. Ancak bu tür sitelerin yönetimi, çoğu zaman zorlaşır. Ziyaretçi sayısının artması, kişisel blogların takibi, SEO çalışmaları, yeni içeriklerin üretilmesi gibi birçok etken zamanla içinden çıkılmaz hale gelebilir. Bu yüzden profesyonel reklam ajansımızla iletişime geçerek ister kişisel ister kurumsal web siteniz için, en uygun tasarımı bulabilir, içeriklerinizi düzenleyebilir ve sizin için sosyal medya danışmanlığı yapabiliriz.

Dergi Web Sitesi Tasarımları

İster kurumsal ister kişisel bir dergi web sitesi tasarımı olsun, bilgilendirici ve eğitici makaleler, fotoğraflar ve videolar, bu tür web sitelerinin vazgeçilmez unsurudur. Basılı platformun yanı sıra, dijital ortamda da kendine büyük bir yer edinen dergi web siteleri, üniversite ve kuruluşlardan gelen yayınlar olmak üzere, bilgilendirici siteler olarak iyi hizmet verir.

Menü