SEO

  1. Asre Digital
  2. chevron_right
  3. SEO

Profesyonel SEO Çalışmaları

Müşterinin pazarlama hedeflerini anlamak, sektördeki rekabet konumunu, ticari nişini, marka bilinirliğini, hedeflerini öğrenerek, buna göre çalışmalar yapmak isteyen kişiler, SEO danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilir. SEO danışmanları; içerik stratejisine ve anlamsal anahtar kelime odaklı gelişmiş çalışmalarıyla hizmet verir. Daha iyi kullanıcı deneyimiyle birlikte bilgilendirici, benzersiz ve özel içerikler oluşturmak için, gereken tüm iş çıktıları, profesyonel danışmanlık hizmetleri arasında verilir.

SEO Uzmanlığı

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO; sitenizle alakalı aramalar için, sitenizin görünürlüğünü artırmak ve bu süreci iyileştirme anlamına gelir. Google, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında üst sıralarda ve birinci sayfada görünmek, rakiplerinizden bir adım ötede olmak ve daha güçlü bir altyapıya sahip olmak için, arama motoru optimizasyonu gerekir.

Arama Dostu Web Siteleri

SEO danışmanlarının en temel görevlerinden birisi, SEO dostu web siteleri oluşturmak ve bunun nasıl yapılacağını bilmesidir. Bir web sitesi minimum arama motoru dostu olmamışsa, ücretsiz ya da organik arama motoru trafiği kazanamaz ve kalıcı başarısızlığa mahkûm olur. Bunun yanında Adwords gibi ücretli arama reklam programları, arama motoru dostu olan bir web sitesine bağlandıkları zaman, daha etkili olur ve Google gözünde daha kaliteli ve puana değer web siteleri arasına girer. Konusunda uzman ve deneyimli profesyonel ekibimiz, arama dostu web siteleri için hizmet verirken, SEO danışmanlığı ve uzmanlığı konusunda eğitimli ekibiyle, profesyonel destek sunar.

Bir SEO Uzmanından Neler Beklenir?

Bir SEO uzmanı; arama motorları için optimize edilmesi gereken web sitelerinde yapılan değişiklikleri analiz ederken, analizlerin sonuçlarına bakarak, uygulamalar yapar. Arama motorlarında sayfa sıralamasının iyileştirilmesi, doğru anahtar kelime çalışmasını yaparak, hedef kitleye daha kolay ulaşılmasını sağlar. Bir SEO uzmanı; en az 10bin saatten daha fazla farklı endüstri deneyimine sahip kişilerden oluşur. Aynı zamanda SEO ve WordPress pazarlama kampanyaları ve proje deneyimlerine sahip olmak da artı bir tecrübedir.

SEO Danışmanlarının Sunduğu Hizmetler

SEO danışmanlığı sadece web sitenizi üst sıralara çıkarmak ya da arama motorlarında görünürlüğünüzü elde etmek değildir. SEO endüstrisi çeşitli uygulamaları ve uzmanlığı gerektiren çalışmalardır.
• Sayfa deneyimi güncellemesi
• Influencer Outreach Pazarlama
• Kullanıcı deneyimini oluşturma
• Google rankbrain algoritması
• Chatbotlar
• Hızlandırılmış mobil sayfalar
• Temel web yaşamsal değerleri
• Google hızlı yanıt kutusu ve daha birçok işlemi yapma görev ve sorumlulukları bulunur.
İş fırsatları oluşturmak ve harekete geçirme işlemlerini tamamlamak için çevrimiçi daha fazla özgün içerik, müşteri dönüşüm oranlarında artma sağlar. Tüm bu işlemler ise uzmanlık gerektirir.

Menü