DİNAMİK KADRO

Asre Dijital, alanlarında profesyonel olarak çalışan ve her biri yaratıcı ve deneyimli freelance çalışanlardan oluşan Bursa merkezli bir dijital ve reklam ajansıdır.
Yeniliklere, değişime açık, dinamik ve genç bir ekip ile, bir çok kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz.

SON TEKNOLOJİLER

Yeniliklere, değişime açık, dinamik ve genç bir ekip ile, bir çok kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz.
Kullandığımız teknolojiler, dönemin en son teknolojileridir. Asre Digital olarak yeni teknolojileri ve trendleri her zaman takip ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için kendimizi süerkli yeniliyoruz.

MEMNUN MÜŞTERİLER

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin gerçek anlamda fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak asıl hedefimizdir. Bu sebeple doğru stratejileri bulmakta ve gerçekten “işe yarayan” çözümler sunmaktayız.

Dijital Reklamcılık Çözümleri

Dijital reklam ajansları; internet reklamları, pazarlama stratejileri ve halkın ürün ya da hizmeti nasıl göreceğini oluşturmak adına, diğer işletmelerle güvenli ortaklıklar kurar. Bu bir tür beyin fırtınasıdır ve reklam ajanslarında hizmet veren yaratıcı profesyoneller, şirket ve müşteri arasında, muhteşem bir zaman ve etkileşim yaratır.

Yapılabilecek reklamcılık çalışmaları arasında;

  •  Tıklama başına ödeme reklamcılığı (PPC reklamcılık)
  •  Ücretli arama reklamcılığı

Reklam ajanslarında; her müşterinin reklam kampanyası hakkında konuşabileceği bir yetkili bulunur. Açık, şeffaf olmak, müşteriyi kampanyanın nasıl gittiği ve yaratıcı süreçte neler yaşadığı konusunda bilgilendirir.

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı

Reklam ajansları; dijital pazarlama stratejileri arasında tıklama başına ödeme reklamcılığı yani PPC reklamcılık ve ücretli arama reklamcılığı yapabilir. PPC reklamcılık; bir reklamı tıklayan her kullanıcı için, ödeme yapılan her türlü dijital pazarlamayı kapsar. Örneğin Facebook reklamları, ücretli sosyal medya reklamcılığı olarak adlandırılan bir PPC reklamcılık türüdür.

Ücretli Arama Reklamcılığı

Google başta olmak üzere, diğer büyük arama motorlarının tümü; metin reklamlarını kendi arama motoru sonuç sayfalarında yani SERP üzerinde çalıştırmanıza olanak tanır. Ücretli arama reklamcılığı, bir ürün ya da hizmeti aktif olarak arayan, potansiyel müşterileri hedef almanın en iyi yollarından bir tanesidir. Çalışmayı tercih ettiğiniz reklam ajansı, sizin adınıza ücretli arama reklamcılığı kampanyası başlatabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu yani SEO; firmanızın arama motoru sonuç sayfalarında ilk sayfa ve sırada çıkması için, web sitenizdeki tüm sayfa ve blog yayınlarını, organik olarak denemek ve sıraya sokmak için yapılan çalışmalardır. Reklam ajansınız tarafından yapılacak profesyonel SEO danışmanlığı sayesinde, ürün ve hizmetlerinizi tanıtacak web sitenizin üst sıralarda ve ilk sayfada çıkmasını sağlayabilir, aramalarda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Markanızın başarısı için işimiz gücümüz reklam

Kalıcı Çözümler

Şirketiniz için bir reklam ajansı ile çalışmak isteyeceğiniz zaman, bazı beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ajanslarla çalışmanız gerekir. Aynı zamanda şirketinizin dijital pazarlaması için tercih edeceğiniz ajans, potansiyel müşterilerinizle nasıl bağlantı kurmanız gerektiğini ve nasıl etkileşime girmeniz gerektiği konusunda size profesyonel destek sunmalıdır.

Profesyonel Web Tasarımı

Firmanızın dijital anlamda gelişmesi ve rakiplerinin bir adım ötesinde oyuna başlaması için, profesyonel web tasarımı gerekir. Özellikle çağımızın internet çağı olması, her şeyin dijital ortamlarda gerçekleştirilmesi, web sitelerinin de responsive uyumlu yani mobil uyumlu olmasını gerektirir. Tam hizmet veren profesyonel dijital reklam ajansları, sadece masaüstü değil, mobil uyumlu tasarımlar yaparak, markanızı ve ürünlerinizi, hizmetlerinizi, en iyi şekilde pazarlar. Siteniz için en uygun tasarımı seçmek; yazı tiplerini, renklerini, grafikleri, kullanacağınız içerikleri profesyonelce uygulayan reklam ajansları sayesinde, hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın, ücretsiz olarak size özel analiz sunalım.

Menü