İnternet Reklamları

  1. Asre Digital
  2. chevron_right
  3. İnternet Reklamları

Online Reklamcılık

Google Ads (adwords) reklamları, en güvenilir reklam kanallarından bir tanesidir. Daha fazla ziyaretçi çekmek ve daha fazla satış yapmak için, size destek verir. Aynı zamanda sitenize organik trafik çekme kapasitenizi de yükseltmiş olursunuz.
Online reklamcılık sayesinde;
• Trafiğinizi artarken, marka bilinirliğiniz artmaya başlar.
• Doğru kullanılıp yönetilirse, sitenize büyük yarar sağlar.
• Tüm dijital kanallar ve SEO çalışmaları için, mükemmeldir.
Profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek online reklamcılık konusunda bilgi alabilir, siteniz ve marka bilinirliğiniz konusunda, neler yapabileceğimize beraber karar vererek, sitenizi ve markanızı, üst sıralara taşıyabiliriz.

Google Ads ile Büyümek

Google SERP üzerinde iş ortağı siteler ve Youtube reklamları vermenizi sağlayan online pazarlama aracı Google Ads ile; daha çok ürün ve hizmet tanıtımı yapabilir ve satışlarınızı artırarak, büyümeye başlarsınız. Firmanız için benzersiz özelliklerinizi dünyaya tanıtmak için en kolay yollardan biri olan Google Ads, hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlarken, daha önce firmanızı ziyaret etmiş ancak dönüşüm olmamış kitlenizi de çekme olanağı sağlar.
Ancak bu sürecin çok iyi yönetilmesi, doğru reklamların doğru zamanlarda ve doğru kitleye gösterilmesi, uzmanlık ve titizlik isteyen bir süreçtir. Bu konuda yaptığı çalışmalarıyla profesyonelliğini ve kalitesini gösteren ajansımız, sosyal medya reklamları ve adwords reklamlarınız için, profesyonel hizmet verir.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları; sosyal medya ağlarında kullanıcılara sunulan reklamları içerir. Hedef pazar; sosyal medya platformu kullanıcı deneyimine uyumlu olursa, sosyal reklamcılık sayesinde dönüşümler ve satışlar artmaya başlar. Facebook, Linkedln, Google+, Twitter, Tumblr, Snapchat, Pinterest, Instagram, Youtube, Facebook Live, Periscope gibi birçok farklı sosyal medya platformu bulunur. Bütçenizin bir kısmını deneysel kampanyalara ayırarak, reklam stratejilerini takip edebileceğiniz bu farklı sosyal medya ağlarını takip ederek, reklam verebilirsiniz.

İnternet Reklamları

İnternet reklamı; çevrimiçi reklamlarla, ziyaretçilerin dönüşüm oranlarını artıracak şekilde yeniden hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olur. Sitenizi daha önce ziyaret eden, ancak hemen dönüşüm sağlamayan bir kullanıcı, yeniden hedefinize girebilir. Yeniden hedeflenen reklamlar; markanıza aşina olan ve ilgi gösteren kitle üzerinde etkilidir. Reklam ajansımız, sosyal medya reklamları ve görüntülü reklamlarla, eski ziyaretçilerinizi ve potansiyel ziyaretçilerinizi hedeflemek için hizmet verir.

Google Ads Ajansı

Reklam ajansınızı seçerken; online reklamcılık konusunda bilgi ve deneyim sahibi ajanslar tercih edilmelidir. Sizin için panelinizi yöneten ve bütçe üzerinden komisyon almayan firmalar tercih edilir. Bu konuda performans kriterlerinizi çok iyi belirlemeli ve size ayıracakları zaman üzerinden ücretlendirme yapmayan firmaları deneyimlemelisiniz.

Menü