E-Ticaret Hizmetleri

  1. Asre Digital
  2. chevron_right
  3. E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi Kurulum

Elektronik ortam üzerinden hizmet ve malların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı e-ticaret sitesi, iki ve daha fazla taraf arasında elektronik veri ve fon aktarımını sağlar. Bu yüzden bir e-ticaret web sitesi, dijital ürün ya da hizmetleri çevrimiçi alıp satmanıza olanak tanır.

Profesyonel E-Ticaret Yazılımları

Profesyonel bir e-ticaret sitesinde en önemli nokta, hedef kitlenin doğru şekilde seçilmesidir. Aynı zamanda e-ticaret web sitesinin kullanılabilirlik özellikleri de kullanıcıyı sıkmayan, kolay kullanımlı arayüze sahip olmalıdır. SEO uyumlu ve müşterilerin istediği her alana kolay erişebilir olması da bir e-ticaret sitesi yazılımı için, olmazsa olmazlardandır. Firmamızın profesyonel grafiker ve tasarımcıları, ürün ve hizmetleriniz için en profesyonel çalışmayı gerçekleştirerek, doğru e-ticaret sitesini sizler için tasarlar.

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Kurma

Bir çevrimiçi mağaza aracılığıyla ürünlerin satılması ya da hizmetlerin tanıtılması, biraz daha fazla para kazanmanın en iyi yollarından bir tanesidir. E-ticaret sitesi, ancak doğru şekilde kurulur ve müşteri deneyimine açık olursa, fiziksel bir mağazaya göre çok daha faydalı olacaktır. E-ticaret sitesi kurulum işlemleri için özel geliştiriciler kullanılabilir. Ancak profesyonel anlamda ve daha kurumsal bir yapıya ihtiyacınız olduğunda; profesyonel ve kaliteli hizmet veren reklam ajansımızın, eğitimli grafiker ve tasarımcılarıyla iş birliği yapabilir, ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak ve kullanıcı deneyimine en uygun e-ticaret sitesi oluşturma işlemi için, deneyimlerimizden yararlanabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Olmalıdır?

E-ticaret sitenizin kazanması için, müşteri deneyiminin en iyi şekilde olması gerekir. Arama sonuçlarında görünmek için uzantınızın muhakkak .com ya da .co.uk olması gerekmez. Önemli olan müşteri deneyiminin en iyi şekilde sunulmasıdır. Böylece arama motorlarında çok daha iyi sonuçlarla görüntüleme alırsınız. Bu konuda hizmet veren reklam ajansımız, e-ticaret sitenizin üst sıralarda ve ilk sayfada yer alması için, tüm profesyonel desteğini sunar.

E-Ticaret Sitesi Çeşitleri

Bir reklam ajansı; stok kontrollü, özel tasarımlı e-ticaret siteleri hazırlayarak, hedef kitlenize daha kolay ulaşmanıza olanak tanır. Firmamız; günümüz şartlarına uygun şekilde B2C ve B2B konseptlerine uygun e-ticaret sitesi kurma için, sizlere profesyonel destek sunar.
E-ticaret siteleri farklı konseptlerde olabilir;
• İşletmeler arası B2B
• İşletmeden tüketiciye B2C
• Tüketiciden tüketiciye C2C
• Tüketiciden işletmeye C2B
E-ticaret sitelerinin kara tabanlı mağazalardan tek farkı, tüm işlemlerin çevrimiçi olarak gerçekleştirilmesidir ve WooCommerce eklentileriyle yapılır. Reklam ajansımız, markanıza ve hizmetlerinize en uygun e-ticaret sitesini kurarak, bu sektörde rakiplerinizden bir adım önde olmanıza olanak tanır.

Menü