Kurumsal Android ve Apple IOS Uygulamaları

Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz. “Mobil Uygulama” pazarının Türkiye’deki öncülerinden olan Asre Design olarak, mobil uygulama projelerimizi tasarım ve teknolojinin ilham verici ahengiyle gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal İhtiyaçlara Mobil Çözümler

Mobil Uygulama Yazılım Geliştirme Hizmetleri Android, iOS, ve Windows Phone gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, sektör bağımsız, ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulamayı hayata geçirebiliriz.

Kullanıcıların akıllı telefonlara yönelmesi sonucu mobil uygulamalar da çok daha fazla önem kazandı. Uygulamalar, mobil platformda gücünüzü arttırmanızı ve böylece daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Hizmetlerimiz arasında; iPad & iPhone platformu, Android platformu, Windows platformu ve daha pek çok seçenek bulunmaktadır. Tüm mobil cihazlarla uyumlu mobil uygulamalara bizimle ulaşabilirsiniz!

iPhone ve Android Uygulamaları

Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz. “Mobil Uygulama” pazarının Türkiye’deki öncülerinden olan Asre Digital olarak, mobil uygulama projelerimizi tasarım ve teknolojinin ilham verici ahengiyle gerçekleştiriyoruz.

Eğer mobil uygulama ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız.
Bu alandaki hizmetlerimiz;
iOS: iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme
Android Phone ve Android Tablet Uygulama Geliştirme
Mobile Web ve HTML5

Menü